Uudised

24.02.2016 kell 15.00 toimub Jüri spordihoones Eesti Vabariigi 98.aastapäeva tähistamine ujumisteatevõistlus Jüri Gümnaasium vs VIL

Võidu peale ujuvad Jüri kooli vilistlased ja Jüri Gümnaasiumi praegused õpilased ja töötajad. Auhinnaks rändkarikas!

Ujumisvõistluse juhend:

Kuna võistlus toimub 24. kuupäeval, siis võistkonna suurus on 24 inimest, kellest vähemalt 4 on naissoost. Vanus või amet  ei ole oluline. Tähtis on, et võistleja mõistaks vee peal püsida ja edasi liikuda. Ühe etapi pikkus on 50 meetrit.

  • Kooli võistkonna komplekteerib spordijuht.
  • Osalev vilistlane  registreerib end 20.veebruariks aadressile: siiri.laid@jyri.edu.ee.

Kohtumiseni 24.veebruaril 2016 kell 15.00!
Soojendusujumised algavad kell 14.00

Meie moto on: Olen osa spordist!JG Vil aastaraamat 2015.


On valminud PDF versiooni JG Vil aastaraamat 2015
Vaadake seda siit
Jüri Gümnaasiumi ajalooraamat 2 „Koolitöötajate lood“

29. augustil 2015 tähistasid Jüri Gümnaasiumi vilistlased, endised ja praegused töötajad ning külalised kooli 35. sünnipäeva.

Peo ettevalmistuse raames koguti kokku endiste ja praeguste töötajate mälestused tööst Jüri Gümnaasiumis. Kogutud materjali põhjal anti välja raamat „Koolitöötajate lood“. Lisaks mälestustele sisaldab raamat fakte ja nalju koolielust, õpilaste töid, vilistlaste ja koolitöötajate nimekirju. Raamatu valmimist ja väljaandmist rahastasid Rae Vallavalitsus, MTÜ JG Vilistlaskogu ja kaasrahastas siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

Raamatut on võimalik osta JG Vilistlaskogust, täpsem info telefonil 6224231.

Ajalooraamat

MTÜ JG Vilistlaskogu – Aasta hariduse sõber 2015 Harjumaal ja finalist vabariigis

Mitmendat aastat järjest korraldab Haridus- ja teadusministeerium konkurssi „Eestimaa õpib ja tänab“. Selle raames antakse välja erinevaid tunnustusi: aasta lasteaiaõpetaja, aasta klassiõpetaja, aasta klassijuhataja, aasta põhikooliõpetaja, aasta gümnaasiumiõpetaja, aasta haridusjuht, aasta hariduse sõber, aasta tegu hariduses jmsTänavu esitati konkursile Aasta hariduse sõbra nimetuse kandidaadiks JG Vilistlaskogu. Konkurss viiakse kõigepealt läbi maakonna tasemel, kust esitatakse igast kategooriast üks kandidaat vabariiklikule konkursile. Vilistlaskogu saavutas Harjumaal Aasta hariduse sõbra 2015 auhinna ning jõudis vabariigis finalistide hulka.


Vaata suurelt:

tänukiri tänukiri
Õnnitleme!

1-10 11-20 21-30 31-40 41-45