Korvpalli viskemasin Dr. Dish

Tegemist on tipptasemel viskemasinaga, mida on seni Eestis saanud kasutada üksikud klubid. Dr. Dishi abil saab ka üksinda spordisaalis olles korraliku koormuse. Lisaks võimaldab masin grupitreeninguid mitmekesisemalt läbi viia. Ajal, kui üks seltskond treeneri juhendamisel harjutusi teeb, saavad teised paralleelselt visketrenni teha. Viskemasinat kasutades on võimalik sooritada kuni 1200 viset tunnis. Seda on rohkem kui paljude mängijate jaoks treeningutel ühe kuu peale kokku. Dr. Dish annab võimaluse seadistada eriharjutusi ja sooritusi läbi nutitelefoni rakenduse põhjalikult analüüsida.

Seade anti klubile Rae Koss, kes pani viskemasina soetamisele rahaliselt õla alla, kohustusega seda kümme aastat Rae Spordikoolile tasuta kasutada anda. Et Dr. Dishi maksimaalselt rakendada, saavad end treeningutel heast küljest näidanud korvpallurid viskemasinat ning spordisaali tasuta kasutada argipäeviti enne kella kaheksat ja pärast kella 21 ning koolivaheaegade, riiklike pühade ja nädalavahetuse kõigil vabadel saaliaegadel. Teised korvpallihuvilised, kes pole Rae Kossu või Rae Spordikooliga tegevustega seotud, hakkavad masina kasutamise eest maksma renti.


Masina soetamisse panustasid: JG VIL!, Rae koss, Hansaviimistluse OÜ ja Hansamaja, Ny Image, Ridango OÜ, Moodulehitus OÜ, City Kliima OÜ ning eraisikud Jens Vendel ja Tambet Asi.